Patrz oczyma, fotografuj sercem

Sekcja fotograficzna

Jak dobrać obiektyw do aparatu? Jak ważny jest czas naświetlania i co to jest ISO? A przede wszystkim jak zrobić dobre zdjęcie? Chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania? Dołącz do sekcji fotograficznej!

Sekcja fotograficzna działająca w ramach Żagańskiego Pałacu Kultury adresowana jest zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z fotografią, jak i bardziej zaawansowanych amatorów tej dziedziny. Sekcja jest miejscem, gdzie wszyscy chętni otrzymają podstawową wiedzę na temat technik fotograficznych, jak również bardziej zaawansowane porady dotyczące robienia pięknych zdjęć.

 

Fotografia jest sztuką, która nie ustępuje niczym innym dziedzinom sztuk pięknych. Tak jak malarz ma nieskończone możliwości używania barw i technik malarskich, tak fotograf ma nieskończone możliwości utrwalenia rzeczywistości na fotografii.

 

W ramach sekcji uczestnicy biorą udział w wielu różnych konkursach i warsztatach, zajmując w nich czołowe miejsca. Połączenie teorii przekazywanej na zajęciach z praktycznym fotografowaniem w terenie daje niesamowite rezultaty i postępy, którymi mogą pochwalić się osoby należące do sekcji fotograficznej.
Sekcja spotyka się w każdy czwartek od godz. 17:00 do 20:00 w Pałacyku przy ul. Jana Pawła II 7.
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas