Dyrekcja Żagańskiego Pałacu Kultury

Anna Mrowińska
Dyrektor Żagańskiego Pałacu Kultury

email: a.mrowinska@zpk.zagan.pl | tel. 68 477 64 64

Sekretariat dyrekcji

Agnieszka Mirosław
Asystent dyrektora Żagańskiego Pałacu Kultury

email: sekretariat@zpk.zagan.pl | tel. 68 477 64 64 / 604 691 611

Dział Finansowo-Księgowy

Małgorzata Kowalczyk
Główny Księgowy

email: m.kowalczyk@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 62

Kamila Sochacka
Księgowy

email. k.sochacka@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 62

Dorota Morawska

email: d.morawska@zpk.zagan.pl | tel. 666-299-255

Kierownicy działów

Joanna Bylina
Kierownik Administracyjny

email: j.bylina@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 65 / 668 430 926

Paweł Oleszczuk
Kierownik techniczny

email. p.oleszczuk@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 65 / 530 751 433

Artur Fronczyk

Kierownik Działu Kulturalno - Artystycznego

email: a.fronczyk@zpk.zagan.pl | tel. 533 100 850

Żagański Salon Kultury (Pałacyk)

Agnieszka Horoszkiewicz
Pracownik d/s kultury – koordynator UTW i Szkoły Talentów Żagańskiego Pałacu Kultury

email: a.horoszkiewicz@zpk.zagan.pl | tel. 537 578 877

Dorota Czerwińska
Pracownik d/s kultury

email: d.czerwinska@zpk.zagan.pl | tel. 602-721-395

Dział kulturalno-artystyczny

Skarletta Prejc
Pracownik ds. kultury

email: s.prejc@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 78 / 664 166 072

Mariusz Kusz
Pracownik d.s kultury i promocji

email. m.kusz@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 78

Krzysztof Dulski
Pracownik ds. kultury – akustyk

email: k.dulski@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 78

Marta Hodur
Pracownik ds. kultury

email. m.hodur@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 78

Estera Parker
Pracownik ds. kultury

email. e.parker@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 78

Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas