Dyrekcja Żagańskiego Pałacu Kultury

Anna Mrowińska
Dyrektor Żagańskiego Pałacu Kultury

email: a.mrowinska@zpk.zagan.pl | tel. 68 477 64 64

Sekretariat dyrekcji

Agnieszka Mirosław
Asystent dyrektora Żagańskiego Pałacu Kultury

email: sekretariat@zpk.zagan.pl | tel. 68 477 64 64 / 604 691 611

Dział Finansowo-Księgowy

Małgorzata Kowalczyk
Główny Księgowy

email: m.kowalczyk@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 62

Kamila Sochacka
Księgowy

email. k.sochacka@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 62

Kierownicy działów

Joanna Bylina
Kierownik Administracyjny

email: j.bylina@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 65 / 668 430 926

Paweł Oleszczuk
Kierownik techniczny

email. p.oleszczuk@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 65 / 530 751 433

Żagański Salon Kultury (Pałacyk)

Karolina Jędzierowska
Pracownik d/s kultury – koordynator projektu : „Rewitalizacja Zabytkowego Pałacyku przy ul. Jana Pawła II 7 w Żaganiu wraz z otoczeniem w celu nadania nowych funkcji społecznych”

email: k.jedzierowska@zpk.zagan.pl | tel. 533 100 850

Anna Lipiecka
Pracownik d/s kultury – koordynator UTW i Szkoły Talentów Żagańskiego Pałacu Kultury

email: a.lipiecka@zpk.zagan.pl | tel. 537 578 877

Dział kulturalno-artystyczny

Skarletta Prejc
Pracownik ds. kultury

email: s.prejc@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 78 / 664 166 072

Paweł Pietrzyk
Pracownik d.s kultury i promocji

email. p.pietrzyk@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 78 / 602 721 395

Mariusz Wieczerzyński
Pracownik ds. kultury – koordynator kina

email: m.wieczerzynski@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 78

Krzysztof Dulski
Pracownik ds. kultury – akustyk

email: k.dulski@zpk.zagan.pl | tel. (68) 477 64 78

Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas