Premiery światowego i polskiego kina

Idę Do Kina

Kino objazdowe prezentujące największe polskie i światowe kinowe premiery. Na trasie kina już od wielu lat wśród ponad 100 miejscowości na terenie Polski znajduje się Żagań. Dzięki seansom tego obszaru naszej działalności kinowej poznajemy najnowsze mega produkcje wyświetlane aktualnie na ekranach kin. Plan na kino to emocje na najwyższym poziomie.

📽️📽️📽️
11 i 12 marca w Żaganiu aktualne kinowe hity na dużym ekranie w Kinie Inter !
❤️‍🔥 🏆 Zobacz w swoim mieście „Pokolenie Ikea” – ekranizację odważnej opowieści o seksualności i pragnieniach współczesnych młodych dorosłych. Konieczny do obejrzenia na wielkim ekranie jest również epicki i porywający, fantastyczny film „Wszystko wszędzie naraz”, nominowany w tym roku m.in. do tegorocznego Oscara w kategorii „Najlepszy film”.
🎼 🐉 W naszym repertuarze znajdziesz też familijną komedię „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka” – tym razem nieustraszeni bohaterowie wyruszą na Daleki Wschód, aby z pomocą swojego magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową. W najnowszej odsłonie tego kultowego filmu głosu użyczy Robert Makłowicz! Rano razem ze swoimi pociechami możesz też obejrzeć roztapiającą serca muzyczną animację „Yuku i magiczny kwiat”, czyli pełną wrażeń przygodę małej myszki z ukulele 👀
🎫 Bilety:
Sobota:
Niedziela:
Ceny biletów:
Normalny: 20 zł
Ulgowy: 18 zł
Grupowy: 16 zł*
*seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00
➡️ Tak prezentuje się cały repertuar:
🎥 „Pokolenie Ikea”
w sobotę o 18:30 i 20:30; w niedzielę o 19:45 🎞
Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum.
🎥 „Wszystko wszędzie naraz”
w sobotę o 15:30; w niedzielę o 17:00 🎞
Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.
🎥 „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”
w sobotę o 13:00; w niedzielę o 12:00 i 14:30 🎞
Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie… Oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść.
🎥 „Yuku i magiczny kwiat”
w sobotę o 11:30; w niedzielę o 10:30 🎞
Myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć!
🍿 🥤 W dniu naszego przyjazdu dostępny będzie barek kinowy z chrupiącym popcornem i napojami.
🌟 Kto idzie do kina?
Link do wydarzenia na Facebooku:
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas