Żagańskie Mikołajki

Przed nami niezwykły okres. Najpiękniejszy w roku czas przygotowań do rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Aby poczuć magię Świąt, pragniemy zaprosić do Żagania Świętego Mikołaja. Nasz gość przybędzie na saniach w towarzystwie elfów i aniołów. Spotka się z dziećmi 6 grudnia 2021 roku na placu Słowiańskim o godzinie 17.00. Wspólnie z burmistrzem zaświeci miejską choinkę oraz rozda słodkie upominki. Zaprosi również zebranych do udziału w teatralnym widowisku, wyczarowanym z tej okazji przez grupę Jego pomocników.
Dzień wcześniej (w niedzielę 5 grudnia) zapraszamy dzieci wraz opiekunami do Mikołajkowego Kina w Żagańskim Pałacu Kultury, gdzie o godzinie 11.00 rozpocznie się seans bajki “Jak ocalić smoka”. Wydarzenie to będzie biletowane.
W niedzielę warto również skorzystać z Mikołajkowego Wodnego Szaleństwa na basenie Arena. Dzieci i młodzież z Żagania mogą bezpłatnie korzystać przez 2 godziny z obiektu po okazaniu legitymacji szkolnej.
PLAKAT W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI:
W związku z poniedziałkową wizytą Świętego Mikołaja w Żaganiu wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu, tak aby nasz gość bezpiecznie dotarł na plac Słowiański i mógł spotkać się z dziećmi. 5 grudnia 2021 r. od godz. 06.00 do 6 grudnia 2021 r. do godz. 22.00 zamknięty zostanie dla ruchu częściowo parking na placu Słowiańskim. Mieszkańcy okolicznych kamieniec, dla których jedynym dojazdem jest przejazd na zaplecze nieruchomości położonych przy ul. Warszawskiej i Brackiej od Pl. Słowiańskiego, będą mieli zapewniony dojazd do swoich posesji.
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas