Żagański Pałac Kultury grał razem z WOŚP

Jak co roku Żagański Pałac Kultury z wielką przyjemnością wspierał działania Żagańskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Na scenie, która znajdowała się na dziedzińcu ŻPK przez cały dzień mogliśmy posłuchać najlepszej muzyki w wykonaniu sekcji wokalnej ŻPK oraz zespołów: Las Melinas, Atawizm, Factorya oraz Roit Snake.
W holach ŻPK odbywała się sprzedaż ciast oraz gadżetów, licytacje, warsztaty solne – wszystkie zebrane kwoty szły do puszek WOŚP. Natomiast w sali Kryształowej ŻPK mogliśmy podziwiać pokazy tańca breakdance, pokazy sztuk walki Oyama Karate, Muaythai i kickboxingu WKS Sobieski Żagań przygotowane przez Pana Artura Niezgodę. O godz. 16:00 na deskach sceny sali Kryształowej mogliśmy oglądać sztukę teatralną ,,Trzy Komedie Czechowa” przez sekcję teatralną Żagańskiego Pałacu Kultury ” Teatr Doroty de Talleyrand -Périgord”. O godz. 19:00 odbył się koncert kwartetu Donna Corda podczas którego mogliśmy usłyszeć przepiękne utwory muzyki klasycznej, rozrywkowej oraz filmowej. O godz. 20:00 na podzamczu pałacu odbył się pokaz sztucznych ogni tzw. ,,Światełko do nieba”.
Dzięki waszym dobrym sercom Żagański Sztab WOŚP zebrał (kwota szacunkowa):

❤️ 44.409,01 pln 👊 puszki.
❤️ 9. 833, 00 pln 👊 e-skarbonki.
Siema !
Zapraszamy do fotorelacji z 30 Finału WOŚP:

 

 

Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas