Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Seminarium Parkowe w Parku Pałacowym w Żaganiu: ,,Żagański Park – Nasza Wspólna Sprawa”

8 października 2022 | 08:00 - 17:00

Żagański Pałac Kultury przez cały rok zawsze jest otwarty na współpracę z mieszkańcami, instytucjami, służbami i organizacjami pozarządowymi. Pomagamy w wielu organizowanych inicjatywach. Tym razem to My zwracamy się z prośbą o pomoc. Dnia 8 października w godz. 8:00–18:00 w Parku Pałacowym w Żaganiu odbędą się polsko-niemieckie warsztaty pn. „Seminarium Parkowe w Parku Pałacowym w Żaganiu Żagański Park – Nasza Wspólna Sprawa”. Podczas tego wydarzenia uczestnicy, przy wsparciu ekspertów pod kierownictwem Agnieszki Kochańskiej, podzieleni na grupy robocze, będą wykonywać prace pielęgnacyjno-porządkowe w obrębie żagańskiego założenia parkowo-pałacowego.

 

 

 

To wyjątkowa okazja do uporządkowania naszego zabytkowego XIX-wiecznego parku. Zapraszamy do udziału, aktywnego spędzenia czasu i działań na rzecz wspólnej przestrzeni. Organizatorzy zapewniają narzędzia, poczęstunek oraz drobne upominki dla uczestników. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie załączonej deklaracji i dostarczenie jej w jeden z podanych sposobów.

 

 

 

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Trwałe wzmocnienie i nowe ukierunkowanie Europejskiego Związku Parków Łużyckich 2021”. Dziedzictwo kulturowo-historyczne polsko-niemieckich zespołów parkowych po obu stronach Nysy jest ważnym elementem tożsamości mieszkańców Łużyc i województwa lubuskiego. Nieocenioną rolę w jej kształtowaniu pełni żagański park.

 

Deklaracja oraz program seminarium do pobrania na stronie Żagańskiego Pałacu Kultury – zpk.zagan.pl

Deklaracja udzialu seminarium parkowego_Zagan_8.10.22

Klauzula informacyjna RODO

Program seminarium parkowego_Zagan_8.10.22

Regulamin seminarium parkowego_Zagan_8.10.22

 

Szczegóły

Data:
8 października 2022
Czas:
08:00 - 17:00
Wydarzenie kategorie:
, ,

Miejsce

Szprotawska 4
Żagań, lubuskie 68-100 Poland
Telefon:
(68) 477 64 78
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas