Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PRO ARTE 2023 – konkurs plastyczny

10 marca 2023

PRO ARTE 2023 – konkurs plastyczny

Przedstawiamy temat prac plastycznych dla każdej kategorii wiekowej na etapie powiatowym Lubuskiego Konkursu Plastycznego PRO ARTE 2023!

Temat dla wszystkich kategorii wiekowych Lubuskiego Konkursu Plastycznego 2023 jest związany z PODRÓŻOWANIEM i ODKRYWANIEM.       „Należy podróżować, by się czegoś nauczyć” – Mark Twain
Przedstaw podróż, drogę i odkrywanie, inspirując się polskimi oraz zagranicznymi podróżnikami, obieżyświatami, odkrywcami i wędrowcami, ale nie tylko odkrywcami innych kontynentów, czy zdobywcami najwyższych szczytów gór, ale także tymi podróżnikami kursującymi również w kosmos.
Niezależnie czy to jest odkrywanie nowej planety, czy nieznanej do tej pory krainy geograficznej, czy zdobywanie i odkrywanie szczytu górskiego, czy też opływanie kuli ziemskiej na kajaku czy żaglówką – jest to podróż. Ważna jest droga, emocje związane z odkrywaniem i migrowaniem.
Więcej informacji o Lubuskim Konkursie Plastycznym znajdą Państwo pod adresem: https://rcak.pl/pro-arte/ – Lubuski Konkurs Plastyczny 2023 oraz numerem telefonu 502 111 358.

 

W związku z realizacją Lubuskiego Konkursu Plastycznego PRO ARTE 2023 przesyłam link do rejestracji uczestników:

https://forms.gle/9ADFgfCYyVMcvarg7

 

Pliki do pobrania:
reg.LKPlast2023

REGULAMIN Lubuski Konkurs Plastyczny

WYCIĄG Z REGULAMINU Lubuski Konkurs Plastyczny

Załącznik nr 2 – Zgoda RODO

 

Szczegóły

Data:
10 marca 2023
Wydarzenie kategorie:
, ,

Miejsce

Szprotawska 4
Żagań, lubuskie 68-100 Poland
Telefon:
(68) 477 64 78
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas