Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

POPLENEROWA WYSTAWA FOTOGRAFICZNA

10 lutego | 17:00 - 23:30

„Wiosna w stadninie, sielskie wiejskie z bosymi stopami..”

Poplenerowa wystawa Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego Zespół Twórczy Portret, plener odbył się wiosną 2023 roku w malowniczym miejscu, Agroturystyka Stadnina Izery w Stankowicach na Pogórzu Izerskim. Stadnina jest własnością Joanny i Grzegorza Chyłków, zajmujących się hodowlą rzadkich i zagrożonych wyginięciem, rasy konika polskiego, radosnych i figlarnych.

Grupa 9. fotografów i 9. modelek i modeli miała cały teren do swojej dyspozycji. Cała piękna wiejska zagroda była dla nich.

Przez trzy dni wykonali setki klimatycznych zdjęć, niewiele z nich można pokazać na wystawie, jednak każde zawiera emocje i barwę tamtej atmosfery. Kilka wykonanych jest w czerni i bieli a pokazuje piękno i to czarujące spojrzenie…

 

Pozowały osoby nie tylko doświadczone w modelingu, zaproszono także mieszkańców z okolicznych miejscowości, pracowników Stadniny. Stroje przywieziono z garderoby Żagańskiego Pałacu Kultury. Dzięki nim niektóre kadry mają zabarwienie przeszłości, smak i kolor sielskości.

Każdy z portretów ma w sobie charakter fotografa, inne podejście do tematu pomimo tej samej osoby pozującej, dokładnie się przyglądając można zobaczyć emocje

i przestrzeń.

Na wszystkich pracach jest ta jedna wspólna: miłość do fotografii, pasja i radość

z możliwości tworzenia w grupie.

 

Lider Zespołu Twórczego Portret Lidia Wierzbicka

Szczegóły

Data:
10 lutego
Czas:
17:00 - 23:30
Wydarzenie kategorie:
, , ,

Miejsce

Hol Słoneczny, Żagański Pałac Kultury
ul.Szprotawska 4
Żagań, Wybierz 68-100 Poland
Telefon:
684776464
Strona internetowa:
zpk.zagan.pl

Organizator

Żagański Pałac Kultury
Telefon:
(68) 477 64 78
Email:
sekretariat@zpk.zagan.pl
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas