Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Muzyczny Dziedziniec: Rademenez z zespołem

9 lipca 2021 | 20:00 - 22:00

Rusza Muzyczny Dziedziniec: Rademenez z zespołem

Zapraszamy do Żagańskiego Pałacu Kultury na cykl koncertów Muzyczny Dziedziniec. W piątek 9 lipca 2021 o godz.20.00 na scenie zaprezentuje się Rademenez z zespołem. Rademenez jest obecnie najdłużej rapującym freestyl’owcem w Polsce a jego rekord wynosi 24 godziny rapu bez przerwy. Zespół zaprezentuje mieszankę rapu, hip hopu, jazzu i freestyle’u. Zapowiada się zatem niesamowicie energetyczny i pełen niespodzianek muzycznych wieczór.
★★★★★★
📆 09.07.2021
📌 Muzyczny Dziedziniec
🏛 Żagański Pałac Kultury
ul. Szprotawska 4, Żagań
tel (68) 377 64 75
www.zpk.zagan.pl
⏰ godz. 20:00
🎫 Wstęp Wolny!
★★★★★★
Rademenez + Band to autorski projekt zielonogórskiego rapera, który po trzeciej edycji projektu 100dninafree postanowił wydać swój debiutancki album. Do stworzenia premiery i zaaranżowania utworów z plyty zaprosil wybitnie zdolnych i młodych muzyków z Zielonej góry. Rademenez jest obecnie najdlużej rapującym freestyl’owcem w Polsce a jego rekord wynosi 24 godziny rapu bez przerwy.
★ Rademenez + Band to połaczenie rapowych wersow z lekko rockowym brzmieniem utrzymanym w konwencji Hip Hopowej. Koncert jest pelen energetycznych i pozytywnych utworów.
Rademenez zagra z bandem w skład ktrego wchodzą:
★ Przemyslaw Kińczyk – Gitarzysta- samouk związany aktualnie z zespołem Sweet Noise pod wodzą Piotra „Glacy” Mahomeda oraz Tomasza „Magica” Osińskiego. Silnie zwiazany od lat z lubuskim zespołami i muzykami: płyta EP z zespołem Fabuła Rasa, dwie LP z Bullfinch, EP z BetatesT , singiel na plycie berlińskiego producenta N-NOIZ oraz wiele koncertów w lubuskim power trio Mamy Prąd. Prywatnie miłośnik gór, wspinaczki, kotów i ruskich pierogów.
★ Witold Domański – na bębnach gra już od 30 lat. Był współzałożycielem takich kapel jak: Insecticide, Supreme Lord, Witchmaster czy istniejącego obecnie Instant Blues. Przez trzy dekady nieustannie koncertował z zespołami: Tequila, Mamy Prąd, Aso, Notabene, Christ Agony, Suszarnia, Rage Against The Machine Band, Smolinoski.
★ Marek Styk – studiował Jazz i Muzykę Estradową w klasie gitary basowej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od dekady związany z lubuską sceną muzyczną, basista m.in w zespołach Morte Plays i Day After Day. Człowiek wielu talentów – muzyk, handlowiec, sportowiec i wierny przyjaciel swojego psa.
★ Eryk Nowak – pianista, klawiszowiec, kompozytor. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na kierunku „Jazz i Muzyka Estradowa”.Muzyk z doświadczeniem scenicznym oraz rozległymi muzycznymi zainteresowaniami. Zamiłowanie do muzyki Country, songwriterskiego Indie Acoustic, przestrzennego Jazzu Skandynawskiego, muzyki klasycznej i rytmicznego Reggae oraz muzyki Hip-hop tworzy mieszankę, w której próbuje się poruszać i odnaleźć w tym swoje własne brzmienie.
★ Jadwiga Macewicz – zielonogórska wokalistka która udziela się w wielu wspanialych projektach. Jej cudowny wokal pojawil się w jednym utworze na płycie Rademeneza o nazwie „Zostań Sobą”. Jadwiga uczy rownież śpiewu w szkole muzycznej Tonika.

Szczegóły

Data:
9 lipca 2021
Czas:
20:00 - 22:00
Wydarzenie kategorie:
, ,
Strona internetowa:
zpk.zagan.pl

Miejsce

Diedziniec Żagańskiego Pałacu Kultury
ul.Szprotawska 4
Żagań, Wybierz 68-100 Poland
Telefon:
684776478
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas