Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

KONCERT MUZYKI FILMOWEJ – ORKIESTRA SYMFONICZNA MAXIMUS

13 października | 16:00 - 18:30

Koncert największych przebojów muzyki filmowej

Koncert Muzyki Filmowej przenosi nas w świat filmowych bohaterów i ich niezwykłych historii. Orkiestra symfoniczna MAXIMUS, pod kierownictwem cenionego dyrygenta Michała Kocimskiego, przeprowadza nas przez dzieje kina, prezentując słynne tematy muzyczne. W repertuarze znajdują się hity ze znanych dramatów, komedii, filmów akcji czy romansów. Podczas koncertu pojawią się utwory z filmów takich, jak „Rocky”, „Titanic”, czy „Ojciec chrzestny”.

Wydarzenie jest wyjątkową okazją, aby na żywo, w oryginalnym wykonaniu, usłyszeć światowy przebój „Mam tę moc”. Piosenkę z filmu animowanego „Kraina lodu”, w polskiej wersji językowej nagrała Katarzyna Łaska. Wokalistka ma w swym dorobku szereg głównych ról w musicalach, bogate doświadczenie dubbingowe, a także występ na 92. ceremonii wręczenia Oscarów. W Koncercie Muzyki Filmowej występuje z orkiestrą MAXIMUS jako solistka. Na scenie wymiennie zobaczymy również charyzmatycznych aktorów i wokalistów: Kamila Dominiaka, Marcina Wortmanna i Jakuba Wociala.

Koncert Muzyki Filmowej to nie tylko wyjątkowe doświadczenie artystyczne, lecz również okazja do spędzenia wieczoru w magicznej atmosferze. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki oraz kina do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

Orkiestra symfoniczna MAXIMUS

Dyrygent/ kierownik muzyczny – Michał Kocimski

Wokaliści – Katarzyna Łaska i Kamil Dominiak/ Jakub Wocial/ Marcin Wortmann

Prowadzenie – Fabiola Samborska

Producent – Agencja Artystyczna Idea Art

Czas trwania: 100 minut

Bilety na: https://www.kupbilecik.pl/

 

Szczegóły

Data:
13 października
Czas:
16:00 - 18:30
Wydarzenie kategorii:
, , , , ,

Miejsce

Żagański Pałac Kultury
Szprotawska 4
Żagań, lubuskie 68-100 Poland
Telefon:
(68) 477 64 78
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas