Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kino Familijne: O Czym Dzisiaj Marzą Zwierzęta?

3 kwietnia 2022 | 14:00 - 16:00

W najbliższą niedzielę (03.04) ruszamy z familijnymi seansami w Kinie Inter Żagańskiego Pałacu Kultury . O godz.14.00 wyświetlimy film animowany ,,O czym dzisiaj marzą zwierzęta”. Wspaniała przygoda dla całej rodziny na dużym ekranie ! Bilety (16 zł / 18 zł) do nabycia online na stronie:
Opis:
Maggie jest pomysłowym wombatem, a Bradley to miłość jej życia i najlepszy przyjaciel, który zaginął jakiś czas temu w tajemniczych okolicznościach. Zaniepokojona, ale i pełna nadziei Maggie nie ustaje w poszukiwaniach ukochanego. Pewnego dnia natyka się na nietypową sytuację i przypadkiem ratuje z opresji innego futrzaka – niepozornego Ptysia.
Tak zaczyna się ich przyjaźń oraz nieoczekiwana kariera Maggie jako superbohaterki, która – nie do końca wierząc w swoje możliwości – początkowo niezbyt chętnie zamienia piżamę na kostium, zakłada maskę i rusza w miasto. Na swojej drodze spotka Supernielota, który również patroluje ulice wypatrując złoczyńców oraz podejrzanie przemiłą koalę dbającą o kariery superbohaterów. Dzięki nowej roli, Maggie wpada także na trop prowadzący do rozwiązania zagadki zaginięcia jej ukochanego oraz ratuje z opresji wiele zwierzaków będących w potrzebie. Najwyższy czas, aby przekonać się, że prawdziwi bohaterowie to nie ich kostiumy ani maski, tylko odwaga, wiara w siebie i dobre serce – a tego wszystkiego Maggie ma pod dostatkiem!

Szczegóły

Data:
3 kwietnia 2022
Czas:
14:00 - 16:00
Wydarzenie kategorie:
, , ,

Miejsce

Sala Inter, Żagański Pałac Kultury
Szprotawska 4
Żagań, lubuskie 68-100 Poland
Telefon:
(68) 477 64 78

Organizator

Żagański Pałac Kultury
Telefon:
(68) 477 64 78
Email:
sekretariat@zpk.zagan.pl
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas