Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Idę Do Kina

29 kwietnia 2022

29 kwietnia 2022 roku razem z BNP Paribas Idę do kina zapraszamy na filmowe emocje w sali Inter ! 🎬🎬🎬
Bilety (18zł/16 zł) dostępne online na stronie idedokina.pl

 

Harmonogram projekcji:

 

15:00 – Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

18:00 – Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

20:50 – Fantastyczny świat Louisa Waina

 

MOCNO WYCZEKIWANY:

„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”

Przygodowy, fantasy, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 142 minuty, zwiastun:

https://youtu.be/nXdae-qQ8lI

Opis:

Powrót jednej z najbardziej znanych i lubianych serii filmowych świata. Tym razem „Fantastyczne zwierzęta” zostaną bardzo mocno osadzone w świecie Hogwartu. Ten film trzeba zobaczyć!!!

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

 

FILM NA WIECZÓR

„Szalony świat Louisa Waina”

Obyczajowy, przygodowy, Napisy PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 115 minut, zwiastun:

https://youtu.be/Gw1Hk1jzvRg

Opis:

Ekscentryczny rysownik Louis Wain (Benedict Cumberbatch) z trudem wiąże koniec z końcem, żyjąc pod jednym dachem z matką i pięcioma siostrami. Sytuację rodzinną ratuje dopiero zatrudnienie guwernantki Emily (Claire Foy). Piękna kobieta z miejsca kradnie serce artysty, stając się jego muzą, kochanką i w końcu żoną. Niestety widmo obyczajowego skandalu zmusza świeżo upieczonych małżonków do opuszczenia stolicy. Z dala od wielkiego miasta spada na nich kolejny cios – choroba Emily. Szukając ukojenia, Louis zanurza się w sztuce, tworząc dla ukochanej serię niezwykłych obrazów, których bohaterami są koty. Kiedy część jego prac zostaje opublikowana w prasie, w Anglii wybucha prawdziwe kocie szaleństwo, a Wain – z dnia na dzień – trafia na usta całego kraju. Czy wobec sławy i popularności, na które nie był gotowy, zdoła poradzić sobie z presją, ciemną stroną geniuszu i tym, co przyniesie mu los?

 

 

W kwietniu i maju wciąż liczymy na pokazy zorganizowane dla szkół.

Przygotowaliśmy do tego aż 3 wyjątkowe tytuły:

PRZEDSZKOLA: „Zając Max: Misja pisanka” – materiały edukacyjne: https://www.kinoswiatedukacji.pl/filmy/zajac-max-misja-pisanka

SZKOŁA PODSTAWOWA, bajka artystyczna: „Nawet myszy idą do nieba” – materiały edukacyjne: https://nhef.pl/baza-filmow/nawet-myszy-ida-do-nieba-nowosc

SZKOŁA ŚREDNIA: „Marzec ‘68” – materiały edukacyjne wysyłaliśmy wcześniej w załączeniu

 

 

Zorganizowane seanse powyższych filmów organizujemy na wyraźne zamówienie ze strony szkół. Bardzo proszę o kontakt z oświatą w Waszej miejscowości i namawianie ich na przyjście do kina.

Cena biletu grupowego: 14 PLN.

Minimalna grupa to 15 osób.

Opiekunowie wchodzą do kina bezpłatnie.

Szczegóły

Data:
29 kwietnia 2022
Wydarzenie kategorii:
, , , ,

Miejsce

Kino Inter, Żagański Pałac Kultury
Szprotawska 4
Żagań, lubuskie 68-100 Poland
Telefon:
(68) 477 64 78
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas