Wieczór ,,Stand-up” w Strefie Pod Platanami !

18 sierpnia 2023 roku zapraszamy na ,,Wieczór Stand-up” podczas którego nie zabraknie dobrego humoru. Niech ten wieczór
stand-upu stanie się chwilą relaksu i beztroskiej zabawy.
Będzie to świetna okazja, aby oderwać się od codziennych spraw i razem z innymi gośćmi przeżyć wieczór pełen śmiechu i dobrej energii.
Na scenie na dziedzińcu pałacu wystąpią dla Was:
Paweł Reszela – komik pochodzący z Ostrowa Wlkp., ale od kilku la związany z województwem Lubuskim. Paweł nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Komik, który ma niesamowity kontakt z publicznością i przez jego interakcje z widzami śmiało można powiedzieć, że nie ma dwóch takich samych występów w jego wykonaniu. Paweł na pewno jest jednym z najlepszych komików w kraju w improwizacji. Doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia.
Program „No i cyk!” na YouTube cieszy się coraz większą popularnością a widzowie stawiają Pawła w jednym szeregu z najbardziej znanymi komikami w Polsce.
Jego najnowszy program „MAJN ŻART” to ponad półtorej godziny żartów, które rozbawią Was do łez, czasem oburzą a jeden jest taki, że się nawet wzruszycie – ale tylko jeden! Co będzie w tym programie? Dużo o ojcostwie, sporo o zanikających funkcjach społecznych. Trochę o dziwnych relacjach z ojcem i jak sobie radzić z nadopiekuńczą żoną. Kilka spostrzeżeń o dziwnej sąsiadce. Będzie ostro i na pewno śmiesznie!
Piotr Wojteczek – prawdopodobnie najbardziej wysunięty na zachód komik w Polsce. Jak sam twierdzi na scenie serwuje komedię poniekąd eklektyczną, chociaż kompletnie nie ma pojęcia co to znaczy. W stand-upie od lat kilku. Przez ten czas zdążył wystąpić w TVP Rozrywka, wziąć udział w roaście Korwina, wypić flachę ze Skibą i zagrać w Zbąszyneckim Ośrodku Kultury. Woli nie wiedzieć co będzie następne. Prywatnie miłośnik czosnku oraz zdań wielokrotnie złożonych, których stara się unikać.
Alex Niebrzegowski z Zielonej Góry
Alex wjeżdża do Poznania żeby siać wesołość i dobry humor.
Na warsztat idzie nowy program „Tu jest moja granica!”. Będzie o tym co nas łączy, co nas dzieli i wszystkim pomiędzy. Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział „życia nie ma co brać zbyt poważnie, bo i tak nikt z nas żywy z niego nie wyjdzie”. Skoro tak jest, to nikt nam nie zabroni obśmiewać i nabierać dystansu do naszej rzeczywistości.
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas