Spektakl ,,Tango mych snów”

Razem z organizatorami Festiwalu Tango Barocco zapraszamy na spektakl ,,Tango mych snów”, który odbędzie się 26 lipca o godz. 19:00 w sali Kryształowej Żagańskiego Pałacu Kultury. Wydarzenie będzie inaugurowało święto tanga, które potrwa w Żaganiu od 26 do 30 lipca.
Szczegółowe informacje odnośnie festiwalu: tangobarocco.com
Wstęp wolny
„Tango mych snów” to opowieść o oszałamiającej światowej karierze, jaką ponad sto lat temu zrobiło tango argentyńskie. Zelektryzowało ówczesne społeczeństwa od Buenos Aires przez Nowy Jork, Paryż i Londyn po Warszawę i inne miasta. Budziło skrajne emocje i to właśnie one sprawiały, że tłumy ciągnęły na spektakle i koncerty, gdzie grano i tańczono tango. A jako pierwsi w Polsce wykonali je Lucyna Messal i Józef Redo w 1913 roku. Razem z organizatorami Festiwalu Tanga w Żaganiu oraz zaproszonymi Gośćmi przenieśmy się w czasie do tamtych lat i poczujmy cały wachlarz emocji.
Może być rysunkiem przedstawiającym tekst „mych Tango snów Żagański Pałac Kultury Sala Kryształowa 26/07/2023 godz. WSTĘP WOLNY ISOS Żagański Pałac Kultury Organizatorzy Festiwalu Tango Barocco zapraszają na spektakl! WSTĘP WOLNY!”
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas