Spektakl ,,Niemy Kelner” – Mikołaj Roznerski oraz Piotr Szwedes.

Żagański Pałac Kultury zaprasza na spektakl „Niemy kelner” w wykonaniu znanych aktorów scen warszawskich. 30 listopada o godzinie 19:00 na scenie w sali Kryształowej Żagańskiego Pałacu Kultury zobaczyć będzie można Mikołaja Roznerskiego oraz Piotra Szwedesa. Reżyserią spektaklu zajął się Wojciech Malajkat.
Tytułowy Niemy Kelner może jest w każdym w nas… czy mamy usługiwać w życiu i milczeć, czy może wyprostować się i zacząć zamawiać pełnym głosem?! Najlepsze dania życia, nie zerkając bojaźliwie na prawą stronę menu, gdzie tylko ceny?! Perfekcyjne dialogi, ostre emocje, zmysł obserwacji, humor, napięcie, absurd, groza – to cechy charakterystyczne utworów znakomitego dramaturga jakim jest Harold Pinter.
Między absurdem a rzeczywistością, śmiechem i tragedią jest bardzo cienka granica. Wszystko stoi tu na ostrzu noża, a właściwie u wylotu lufy. Czym to się skończy? Głupota nie ma na ten spektakl wstępu, z obu stron. Nawet na gapę. Z prawdziwą przyjemnością znajdziecie się państwo sam na sam w pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, i jeszcze bardziej dziwnym kims, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora” – jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat.
Sala Kryształowa, Żagański Pałac Kultury . 30 listopada, godz. 19:00. Bilety: 80 zł/ 100 zł (do nabycia od poniedziałku 4 października w ŻPK ul. Szprotawska 4, pok. nr 187 lub na portalu kupbilecik.pl)
 
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas