Recital Hanny Banaszak – imieniny Księżnej Doroty

Zapraszamy 6 lutego o godzinie 19.00 do sali Kryształowej Żagańskiego Pałacu Kultury na recital Hanny Banaszak podczas imienin Księżnej Doroty.

Bilety w cenie 80 zł (osoba) do nabycia w kasie ŻPK (
ul. Szprotawska 4, pok. nr 168) oraz online kupbilecik.pl (https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48173/%C5%BBaga%C5%84/Hanna+Banaszak/

Bilet grupowy (60 zł zł/ sztuka  – grupa od 15 osób)

 

W swojej bogatej twórczości artystycznej Hanna Banaszak współpracowała z wieloma polskimi twórcami: z Janem „Kantym” Pawluśkiewiczem, Zbigniewem Preisnerem i innymi. Często podkreśla, że w pracy interesuje ją różnorodność i wiarygodność każdej kolejnej odsłony.

Wokalistka brała udział w wielu koncertach. Poza licznymi występami w Polsce, prezentowała się także w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Belgii, Holandii, Niemczech, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Kanadzie.

Hanna Banaszak w swym artystycznym dorobku, posiada liczne nagrody i wyróżnienia. Wyśpiewała wiele piosenek, które na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki, taki jak „Pogoda ducha” czy „Samba przed rozstaniem”.

Swoją interpretacją uwspółcześnia poezję Jana Kochanowskiego. Wykonuje wiersze J. Brodskiego, W. Szymborskiej, J. Kaczmarskiego… Zmierzyła się wokalnie z muzyką Mozarta, Vivaldiego, Mangione, Metheny’ego, Davis’a, Gershwina, Ellingtona…

Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas