Pojedynki między zawodnikami OYAMA Karate a Capoeira !!!

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Oyama PFK, WKSF, Langren Shihan w walkach na Soft Stick Fight dzieci, juniorów i seniorów oraz Otwarte Mistrzostwa Żagania w Kata i Kobudo Żagań 2015 r.
Zawodnicy z sekcji Capoeira Centrum Kultury Żagań prowadzonej przez Pana Artura Niezgodę wzieli udział w Mistrzostwach Województwa. Mistrzostwa zorganizowane były przez sekcję OYAMA Karate i Thai Kick Boxingu WKS Sobieski prowadzonej przez Sensei Artura Niezgodę 4 Dan.
Patronat organizacyjny nad mistrzostwami objęły takie organizacje sztuk walki jak:
– OYAMA Polska Federacja Karate
– World Kickboxing & Karate Sport Federation
– Langren Shihan

W mistrzostwach udział wzięli zawodnicy CAPOEIRY Centrum Kultury w Żaganiu i Wojskowego Klubu Sportowego Sobieski; Żagań.
Sędzią głównym mistrzostw był Sensei Łukasz Świderski 1 Dan (Oyama Karate). Sędziami bocznymi byli Damian Sip ( Oyama Karate) i Bartek Stańkowski (Capoeira CK). Skrutinerem Renata Niezgoda, a prowadzącym mistrzostwa był Artur Niezgoda.
Zawodnicy i zawodniczki zdobyli tytuły Mistrzów Województwa Lubuskiego różnych Organizacji Sztuk Walki takich jak: OYAMA Polska Federacja Karate, World Kickboxing & Karate Sport Federation , Langren Shihan.
Najmłodszy uczestnik mistrzostw miał 7 lat (Capoeira) .

 

Wyniki naszych zawodników:
SOFT STICK FIGHT – DO LAT 6
– II miejsce – MIKOŁAJ ŁAWECKI – CAPOEIRA Centrum Kultury
– I miejsce – PATRYK PALIWODA – CAPOEIRA Centrum Kultury
– III miejsce – ZUZANNA MUDRAK – CAPOEIRA Centrum Kultury

SOFT STICK FIGHT – 7 / 9 LAT
– II miejsce – KLIMAS WIKTORIA – CAPOEIRA Centrum Kultury

SOFT STICK FIGHT 10 / 12 LAT
– VII miejsce – KACPER GOSZCZYŃSKI – CAPOEIRA Centrum Kultury

SOFT STICK FIGHT 13 / 15 LAT
– I miejsce – FILIP KONIOR – CAPOEIRA Centrum Kultury

SOFT STICK FIGHT – SENIOR
– I miejsce – KAMIL PALIWODA – CAPOEIRA Centrum Kultury
– II miejsce – GRZEGORZ MUDRAK – CAPOEIRA Centrum Kultury

SOFT STICK FIGHT – SENIORKI
– I miejsce – AGNIESZKA ŁAWECKA – CAPOEIRA Centrum Kultury

KONKURENCJA KOPNIĘCIA NA TARCZĘ NA CZAS DO 9 LAT
– II miejsce – MIKOŁAJ ŁAWECKI – CAPOEIRA Centrum Kultury
– III miejsce – ZUZANNA MUDRAK – CAPOEIRA Centrum Kultury
– IV miejsce – PATRYTK PALIWODA – CAPOEIRA Centrum Kultury
– IV miejsce – WIKTORIA KLIMAS – CAPOEIRA Centrum Kultury
KONKURENCJA KOPNIĘCIA NA TARCZĘ NA CZAS – JUNIOR
– I miejsce – FILIP KONIOR – CAPOEIRA Centrum Kultury

KONKURENCJA KOPNIĘCIA Z WYSKOKU DO 9 LAT
– II miejsce – MIKOŁAJ ŁAWECKI – CAPOEIRA Centrum Kultury
– III miejsce – ZUZANNA MUDRAK – CAPOEIRA Centrum Kultury
– IV miejsce – PATRYTK PALIWODA – CAPOEIRA Centrum Kultury
– V miejsce – KLIMAS WIKTORIA – CAPOEIRA Centrum Kultury

KONKURENCJA KOPNIĘCIA Z WYSKOKUN 10 – 12 LAT
– I miejsce – KACPER GASZCZYŃSKI – CAPOEIRA Centrum Kultury

KONKURENCJA KOPNIĘCIA Z WYSKOKU JUNIOR
– I miejsce – KONIOR FILIP – CAPOEIRA Centrum Kultury

 

Galeria foto Sandra Niezgoda