Plenerowe Kino Grozy na dziedzińcu pałacu

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na dziedziniec pałacu na seanse filmów grozy, które wyświetlimy w kinie pod chmurką.
Zaczynamy o godz. 19:30 ! (godzina seansu może nieznacznie ulec zmianie w zależności od warunków oświetleniowych). Wstęp wolny
godz.19:30
„Bodies Bodies Bodies” (reż. Halina Reijn, USA 2022, 94 min)
Zwiastun:

Wszystko się może zdarzyć.
Kiedy „Euforia” spotyka „Krzyk”, zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki! Pozornie niewinna zabawa, którą z nudów rozpoczyna grupa odciętych od świata i telefonów znajomych, zamienia wspólny weekend w odjechany, jaskrawy i nieprzewidywalny horror.
Grupa znajomych spędza weekend w oddalonej od cywilizacji luksusowej posiadłości. Kiedy tracą zasięg i nie mogą korzystać z telefonów, z nudów rozpoczynają niewinnie brzmiącą grę. Jedna osoba jest mordercą, a reszta musi odgadnąć jego tożsamość. Nie spodziewają się jednak, że wśród nich kryje się prawdziwy zabójca. Na zewnątrz trwa burza, a bohaterowie dają się ponieść toksycznym emocjom. Od tego momentu impreza toczy się bardzo, ale to bardzo nie tak, jak powinna…
godz.21:30
„Midsommar. W biały dzień” (reż. Ari Aster, USA 2019, 141 min)
Zwiastun:

To, czego boisz się najbardziej, czai się w pełnym słońcu.
Wakacyjna wyprawa na północ Skandynawii. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem.
Wyprawa na dziewięciodniowy festiwal z początku wygląda na beztroską wycieczkę do krainy, w której nigdy nie zachodzi słońce. Jednak celebrowane w sielskiej scenerii obrzędy z czasem przybierają nieoczekiwany, coraz dziwniejszy obrót. „Midsommar. W biały dzień” to film Ariego Astera, wizjonera współczesnego kina i jednego z najciekawszych młodych twórców.
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „4 PLACKULTURY Zagan BURMISTRZ MIASTA ŻAGAŃ ORAZ ŻAGAŃSKI PALAC KULTURY ZAPRASZAJĄ NA Plenerawe Filmów grosy STREFA POD PLATANAMI DZIEDZINIEC PALACU NIEDZIELA 27.08.2023 R. GODZ. 19:30* wstep wolny GOD2.21:30 BODIES BODIES TYLKKNH „BODIES BODIES BODIES" HALINA REIJN,USA USA 2022, 94 MIN) MIDSOMMAR MIDSOMMAR. BIAŁY DZIEŃ" (REŻ. ARI ASTER, USA 2019, 141 MIN) *GODZINY SEANSÓW MOGĄ ULEC NIEZNACZNEMU PRZESU NIĘCIU”

 

Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas