Paweł Domagała wystąpi w Żagańskim Pałacu Kultury

Już 20 sierpnia o godz. 19:00 w sali Kryształowej ŻPK swoje największe przeboje wykona Paweł Domagała z zespołem. Bilety w kwocie 50-70 zł dostępne na portalu kupbilecik.pl oraz od poniedziałku 19 lipca w Żagańskim Pałacu Kultury (pok. 187).
Paweł Domagała:
Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze piosenko i monologi kabaretowe, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Pawła Domagałę można kojarzyć z takich filmów jak „80 milionów”, „Planeta Singli” czy „Wkręceni”, a w ostatnim czasie również z dokonań muzycznych. Na swoim koncie ma już trzy albumy studyjne – wydany w 2016 roku „Opowiem Ci o mnie”, lata później „1984” i w ostatnim roku – album „Wracaj”. Singiel promujący drugą płytę artysty – „Weź nie pytaj” – szybko stał się radiowym hitem
, czego dowodem jest przyznana mu statuetka Przeboju Roku 2018 RMF FM oraz ponad 130 milionów wyświetleń na YouTube. Ostatnia płyta, „Wracaj”, z której pochodzą piosenki „Popatrz na mnie”, czy „Ja tak umiem”, z powodu pandemii nie doczekała się jeszcze promocyjnej trasy koncertowej. W związku z tym, w czerwcu 2021 artysta rusza w dużą, letnią trasę koncertową, na której piosenki z ostatniego albumu zabrzmią wreszcie na żywo. Na koncertach, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów, nie zabraknie na pewno tych największych przebojów artysty.

KUP BILET ONLINE

https://www.youtube.com/watch?v=iAc6Qr_sAXw
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas