Muzyczne Podróże: Anna Hamela – ,,Muzyka Świata”

Anna Hamela jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili „zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy. Jej ciepły, wręcz anielski głos, przenosi nas w zupełnie inny świat, osnuty mgłą romantyzmu i tajemniczości.
Anna Hamela swoją karierę muzyczną rozpoczęła już w wieku 6 lat, gdy wystąpiła na scenie razem z Januszem Laskowskim. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. Występowała dla takich gwiazd, jak Garou, czy Demis Roussos. Jej „dorosłą” karierę zapoczątkowało zwycięstwo w „Szansie Na Sukces” Elżbiety Skrętkowskiej i Wojciecha Manna. Anna wygrała perfekcyjnym wykonaniem piosenki „Ta sama chwila” zespołu BAJM. Jest laureatką 8 edycji konkursu „Must be the music”. Wydała trzy płyty: De-Ja-Vu, Cosmic Circle i najnowsza w całości skomponowana przez artystke: La Vie est belle.
Serdecznie zapraszamy na koncert Anny Hameli na dziedzińcu pałacu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (17.07) o godz. 19:00. Wstęp wolny
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas