Koncert Sylwestrowy: TRE VOCI – tenorzy nowej generacji

Małymi krokami zbliża się koniec roku 2022, nadchodzi więc wspaniała okazja by zaprosić Państwa na jedyny taki koncert sylwestrowy w wyjątkowej sali Kryształowej Żagańskiego Pałacu Kultury.
🥂🍾💥🎊🎙️
Na ten szczególny wieczór zaprosiliśmy trzech tenorów, artystów nowej generacji. Przepełnieni oni są miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl, którego największym atutem są występy na żywo.
TRE VOCI już od ponad pięciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.
Koncert TRE VOCI to wyjątkowa mieszanka muzyki filmowej, największych hitów muzyki rozrywkowej i crossoverowej, w wyjątkowych aranżacjach, okraszona dużą dawką humoru. W programie nie zabraknie również Straussowskich przebojów.
Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność m.in. w Chicago (Chicago Symphony Hall, Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater – Thailand), Toronto (Chrystian Performing Arts Centre), Vancouver (Centennial Theatre), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Filharmonia Poznańska, Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż).
Wystąpią:
TRE VOCI w składzie:
Voytek Soko Sokolnicki
Mikołaj Adamczak
Miłosz Gałaj
„Ci młodzi śpiewacy uznawani są za jedno najważniejszych odkryć świata operowego 2017 roku”
– Plejada.pl, ONET.PL
„Tenorzy z Tre Voci wiedzą jak rozpalić publiczność… Wizerunek sceniczny jest bardzo wyrazisty – kreują się na herosów estrady”
Bilety: 150 zł do nabycia od wtorku (11.10.2022) w pokoju nr 187 (ul. Szprotawska 4) lub online na portalu kupbilecik.pl
31.12.2022 r.
godz. 20:00
Sala Kryształowa, Żagański Pałac Kultury

Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas