Koncert Pod Platanami „Los Companieros”

Już w najbliższą niedzielę (19 lipca) o godz.20:00 zapraszamy na pierwszy wakacyjny ,,Koncert Pod Platanami”. Na naszej scenie wystąpi zespół Los Companieros z Peru – prezentując muzykę peruwiańską i andyjską.
 
Ilość miejsc ograniczona – darmowe wejściówki do odbioru w dziale Kulturalno – Artystycznym w pokoju 168 Żagańskiego Pałacu Kultury). Szczegóły: www.zpk.zagan.pl
 
„Los Companieros”, to zespół indiański specjalizujący się w realizowaniu koncertów muzyki peruwiańskiej i z regionu andyjskiego.
Muzyka Andyjska to tradycyjna muzyka z krajów andyjskich, Peru, Boliwii i Ekwadoru. W Europie jest również znana jako muzyka indiańska lub muzyka peruwiańska. Podczas naszego koncertu publiczność przenosi się do Andów dzięki melodiom granym na fletnii pana. Etniczna muzyka śpiewana w języku hiszpańskim i quechua.
 
Nie zabraknie piosenki El Condor Pasa, czyli Lot kondora i innych piosenek folkloru peruwiańskiego, bądź tradycyjnych utworów z Ameryki Południowej. Kolorowe poncza i andyjskie instrumenty to prawdziwy koncert z Peru. Polecamy się przede wszystkim na imprezy firmowe, także wydarzenia kulturalne (domy kultury, dni miast), imprezy tematyczne np: indiańskie lub country, jak, również dla każdego, co chciałby urozmaicić swoje imprezy nutą egzotyki. Również gramy i śpiewamy muzykę latynoamerykańską, znane i lubiane Hity latino: Guantanamera, Desperado czy La bamba.
 
Muzyka andyjska stanowi swoisty pomost pomiędzy teraźniejszością, a Ameryką prekolumbijską. Muzyka o indiańskim rodowodzie, która nie zatraciła swojego ludowego charakteru.
Przypominamy❗️
W związku z pandemią koronawirusa i obowiązującym na terenie całego kraju reżimem sanitarnym, osoby odwiedzające Żagański Pałac Kultury zobowiązane są do przestrzegania procedury bezpieczeństwa ❗️
✔️Przestrzegaj obostrzeń i regulaminów ŻPK!
✔️Wchodząc do budynku zasłaniaj usta i nos! 😷
✔️Dezynfekuj ręce
✔️Zachowaj dystans 2 m od drugiej osoby
 
Udział w wydarzeniach kulturalnych ŻPK jest jednoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją regulaminów obowiązujących podczas działań na terenie ŻPK.
Informujemy, że planowane imprezy plenerowe w przypadku nie sprzyjającej aury zostaną odwołane! 🌨⚡️☔️💨
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas