Kino Familijne w ŻPK: ,,Belle”

 

Już w najbliższą niedzielę w sali Inter o godz. 14:00 w ramach ,,Familijnego Kina” wyświetlimy filmowy przebój gatunku anime ostatnich tygodni – ,,Belle”.
W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ DARIA ZAWIAŁOW!
Kim jesteś? Wyobraź sobie świat poza wyobraźnią, gdzie możesz zostać prawdziwym sobą i być wolnym. 5 miliardów użytkowników, jedno pytanie… Kim jest Belle?
Suzu na co dzień jest nieśmiałą uczennicą liceum. Po trudnym dzieciństwie czuje się samotna i zagubiona. Wszystko zmienia się, kiedy wchodzi do ogromnego, wirtualnego świata „U”, gdzie ucieka w swoją internetową postać. Tam nie jest już skrytą Suzu, ale Belle – piękną, utalentowaną i uwielbianą w całym internecie piosenkarką. Pewnego dnia jej koncert przerywa budzące grozę wirtualnego świata tajemnicze stworzenie. Czy uda jej się odkryć tożsamość zagadkowej Bestii? Zaskakujące poszukiwania okażą się podróżą pełną przygód i wyzwań oraz drogą do odkrycia swojego prawdziwego „ja” w świecie, w którym możesz być kimkolwiek chcesz.
Wizjonerski, nominowany do Oscara twórca „Mirai” i „Wilczych dzieci” Mamoru Hosoda przedstawia oszałamiającą wizualnie, szczerą i przejmującą opowieść o dorastaniu w erze mediów społecznościowych.
Bilety (16zł/18zł) dostępne online pod adresem:
Zobacz zwiastun: 🤩🤩🤩

Tytuł oryginału: 竜とそばかすの姫

Reżyseria: Mamoru Hosoda

Kraj i rok produkcji: Japonia 2021

Czas trwania: 121 min

Wersja językowa: dubbing PL

Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas