Idę Do Kina: Filmowe premiery (10-11.02)

🤩🎬🧡
Już w najbliższy weekend 10-11 lutego kolejne filmowe premiery na dużym ekranie w Kinie Inter. Bilety do nabycia w kasie kina w dniach seasnu oraz online na stronie idedokina.pl.
UWAGA NOWE ZASADY: – MIEJSCA W KINIE SĄ NUMEROWE ! ! !
Zaproś kochaną osobę do kina z okazji Walentynek 🧡
Zobacz w swoim mieście tętniący akcją komediowy kryminał „Niebezpieczni dżentelmeni” albo amerykański fantastycznonaukowy horror „M3GAN”. W naszym repertuarze znajdziesz też „Kota w butach: Ostatnie życzenie” – najnowszą przygodę w uniwersum Shreka, która potrafi zachwycić zarówno małe pociechy, jak i ich rodziców. Tego dnia możesz też zaprosić swoją drugą połówkę do kina na idealnie walentynkowy film: empatyczną komedię o młodym małżeństwie „Na twoim miejscu” 👀
🎫 Bilety:
Ceny biletów:
Normalny: 20 zł
Ulgowy: 18 zł
Grupowy: 16 zł
Harmonogram projekcji:
10 lutego, piątek:
11:00 – Kot w butach. Ostatnie życzenie
13:00 – Kot w butach. Ostatnie życzenie
15:00 – Na Twoim miejscu
17:00 – Kot w butach. Ostatnie życzenie
19:00 – Niebezpieczni dżentelmeni
21:00 – M3gan
11 lutego, sobota:
10:30 – Kot w butach. Ostatnie życzenie
12:30 – Kot w butach. Ostatnie życzenie
14:30 – Na Twoim miejscu
16:30 – Kot w butach. Ostatnie życzenie
18:30 – Niebezpieczni dżentelmeni
20:30 – M3gan
Opisy filmów:
🎥 „M3GAN”
w piątek o 21:00; w sobotę o 20:30 🎞
Gemma jest znakomitą programistką w firmie produkującej zabawki. Jej nowym zadaniem jest opracowanie lalki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. I tak właśnie powstanie lalka-M3GAN. Realistyczna zabawka zostanie zaprogramowaną jako najwspanialsza towarzyszka dziecka i największy sojusznik rodzica. Gemma niespodziewanie musi zaopiekować się swoją osieroconą siostrzenicą. Postanawia skorzystać z pomocy prototypu M3GAN. Decyzja ta przyniesie niewyobrażalne konsekwencje.

🎥 „Niebezpieczni dżentelmeni”
w piątek o 19:00; w sobotę o 18:30 🎞
Tadeusz Boy-Żeleński (Tomasz Kot), Witkacy (Marcin Dorociński), Joseph Conrad (Andrzej Seweryn) i Bronisław Malinowski (Wojciech Mecwaldowski) budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo, do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci.

🎥 „Na twoim miejscu”
w piątek o 15:00; w sobotę o 14:30 🎞
Chcieli zmiany, nie zamiany! Kaśka i Krzysiek to młode małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Pewnego poranka muszą zacząć współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii?

🎥 „Kot w butach: Ostatnie życzenie”
w piątek o 11:00; 13:00; 17:00; w sobotę o 10:30; 12:30; 16:30 🎞
Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

🍿 🥤 Dostępny będzie barek kinowy z chrupiącym popcornem i napojami.
🌟 Kto idzie do kina?
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas