,,Idę do Kina” – 14.11 – Kino Inter ŻPK

👀 Zobacz w swoim mieście największe kinowe widowisko wszech czasów!
🌟 14 listopada w Żaganiu spektakularna „Diuna”, która już teraz określana jest mianem nowych „Gwiezdnych Wojen”, najnowszy film Patryka Vegi – „Pitbull” oraz najbardziej wyczekiwana część o przygodach Jamesa Bonda.
Tak prezentuje się pełen repertuar:
🎥 „Diuna”
Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów roku. Epicka i zrealizowana z rozmachem opowieść, którą trzeba zobaczyć na kinowym ekranie!
🎥 „Pitbull”
Legenda powraca na duży ekran. Seria „Pitbull”, która na zawsze stała się odnośnikiem dla kina sensacyjnego w Polsce w nowej odsłonie.
🎥 „Nie czas umierać”
W roli Jamesa Bonda po raz piąty (i jak zapowiadają twórcy – ostatni), Daniel Craig.
🎥 „Rodzina Addamsów 2”
U kultowej rodziny Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Jak na powrót wzniecić ogień w domowym ognisku i podtrzymać więzy?
🎥 „Fatima”
Troje dzieci z Fatimy doświadcza niezwykłego spotkania. Ich oczom ukazuje się Matka Boża, by przekazać im przepowiednie dla świata.
👋 Szczegóły dotyczące seansów na www.idedokina.pl

Bilety –> https://bit.ly/idedokina-Żagań-14112021

W trosce o widzów podczas naszych seansów wprowadziliśmy szereg zasad i udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Na sali kinowej dostępne będzie 75% miejsc.
Mamy dla Was kolejne dobre wiadomości. Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami MKiDN oraz GIS możemy zwiększyć liczbę miejsc na sali o dodatkowe 25%. Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie „bilet Certyfikat”.
Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które w naszym imieniu prześle Ekobilet – nie zapomnijcie go wypełnić.
Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina w Waszym mieście.
Kto idzie do kina?
Sponsor: Storytel
Partner: Polargos
Organizator: Outdoor Cinema
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas