BNP PARIBAS ,,Idę do Kina” – 13.12.2021r. – Kino Inter oraz Sala Kryształowa w ŻPK

BNP PARIBAS IDĘ DO KINA w Żagańskim Pałacu Kultury
13 grudnia 2021 roku – gramy na dwie sale (Inter i sala Kryształowa)
13 grudnia 2021 roku Żaganski Pałac Kultury odwiedzi BNP PARIBAS IDĘ DO KINA 🎬, które 6 grudnia rozpoczęło nową filmową przygodę i wyruszyło w Polskę z miłości do kina!
Wspólnie z Bankiem BNP Paribas i Outdoor Cinema zapraszamy Was na najlepsze filmowe seanse. Nie zabraknie najgorętszych tytułów tej jesieni. Zobacz z przyjaciółmi najmodniejszy film sezonu, czyli „Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scottalub najgłośniejszy polski film ostatnich miesięcy „Dziewczyny z Dubaju”. Spędź rodzinny czas w kinie i idźcie razem na „Clifford. Wielki czerwony pies”. Dla najmłodszych widzów uwielbiany ,,Psi Patrol. Film” – tym razem w wersji pełnometrażowej.

Zaproś przyjaciół na seans filmowy i przeżyj niezapomnianą przygodę. Bilety do zakupu na stronie www.idedokina.pl

lub w kasie kina w dniu przyjazdu.

Harmonogram projekcji:
SALA KRYSZTAŁOWA:
9:30 – Clifford. Wielki czerwony pies (pokaz edukacyjny, dostępny bilet grupowy w cenie 14 pln, grupy powyżej 15 osób, opiekunowie wstęp bezpłatny zgodnie z regulaminem)
11:30 – Nędzarz i madame (pokaz edukacyjny, dostępny bilet grupowy w cenie 14 pln, grupy powyżej 15 osób, opiekunowie wstęp bezpłatny zgodnie z regulaminem)
14:00 – Clifford. Wielki czerwony pies
16:00 – Clifford. Wielki czerwony pies
18:00 – Bo we mnie jest seks
20:30 – Dziewczyny z Dubaju®
SALA INTER:
9:00 – Psi Patrol. Film (pokaz edukacyjny, dostępny bilet grupowy w cenie 14 pln, grupy powyżej 15 osób, opiekunowie wstęp bezpłatny zgodnie z regulaminem)
11:00 – Psi Patrol. Film (pokaz edukacyjny, dostępny bilet grupowy w cenie 14 pln, grupy powyżej 15 osób, opiekunowie wstęp bezpłatny zgodnie z regulaminem)
13:00 – Nędzarz i Madame
15:20 – Psi Patrol. Film
17:10 – Dom Gucci
20:10 – Dziewczyny z Dubaju®
POKAZY FAMILIJNE
„Clifford. Wielki czerwony pies”

Familijny/ Komedia, Dubbing PL, ograniczenia wiekowe: BO, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 96 minut, zwiastun: https://youtu.be/OPdHTXV5iFs

Opis:
Clifford to niezwykły, czerwony pies znany z popularnych seriali animowanych opartych na książeczkach dla dzieci autorstwa Normana Bridwella.
Kiedy ośmioletnia Emily Elizabeth (Darby Camp) spotyka czarodziejskiego ratownika zwierząt (John Cleese), który daje jej małego, rudego szczeniaka, dziewczynka nie spodziewa się, że obudzi się i znajdzie w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku olbrzymiego, trzymetrowego psa.
Podczas gdy jej samotna mama (Sienna Guillory) wyjeżdża w interesach, Emily i jej zabawny, ale impulsywny wujek Casey (Jack Whitehall) będą musieli zająć się nowym lokatorem.
To niezwykła przygoda podczas której Clifford nauczy świat, jak kochać!
To wspaniały film dla całych rodzin.
„Psi Patrol: Film”

Familijny/ Komedia, animacja 2D, Dubbing PL, ograniczenia wiekowe: BO, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 86 minut, zwiastun: https://youtu.be/MH1-zY_OQEA

Opis:
Film animowany zrealizowany na podstawie popularnego serialu „Psi patrol”. Ryder i ulubione, bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Niedawno wybrany burmistrz, Humdinger wprowadza kompletny chaos do Miasta Przygód, zatem Ryder i szczenięta muszą uratować miasto. Humdinger jest zapatrzony w siebie, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy zakaz – zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły – wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami.
POKAZY KATOLICKIE/ EDUKACYJNE:
„Nędzarz i Madame”

Dramat/ Biograficzny/ Religijny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 12+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 120 minut, zwiastun: https://youtu.be/Jm5mLZA9lII

Opis:
Film „Nędzarz i madame” ukazuje niepowtarzalne losy Adama Chmielowskiego, artysty-malarza, który – w poszukiwaniu wolności i szczęścia – poświęca wszystko, nawet za cenę ofiary z samego siebie. Buntownicza natura i niezgoda na zło sprawiają, że nie tylko ucieka fortelem z carskiej niewoli ukryty w trumnie, ale w chwilach największej sławy porzuca świat sztuki, aby „umrzeć dla świata” i oddać się służbie ludziom. Jego tragicznych losów dopełnia załamanie duchowe, wydalenie z zakonu jezuitów oraz zamknięcie w zakładzie dla umysłowo chorych. Wkrótce jednak powstaje, jak feniks z popiołów, a wówczas – oszalały z miłości do drugiego człowieka – powraca w wielkim stylu jako Brat Albert – przyszły święty. Epicką historię dopełniają jego przyjaciele – Helena Modrzejewska i Józef Chełmoński, najsłynniejsi artyści swojej epoki, ale i oni – każdy na swój tragiczny sposób – dojrzeją do świadomości, że najpiękniejszą sztuką jest sztuka pięknego życia.
POKAZY WIECZORNE:
„Bo we mnie jest seks”

Biograficzny/ Obyczajowy, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 105 minut, zwiastun: https://youtu.be/oz9L_1IpPME

Opis:
Warszawa, lata 60. Przed ekranami czarno-białych odbiorników zasiadają miliony Polaków. I nagle ktoś przykuwa ich wzrok. To Kalina Jędrusik (Maria Dębska) – zjawiskowa aktorka i piosenkarka, która wnosi koloryt do bezbarwnej rzeczywistości. Kusi wdziękiem i seksapilem. Elektryzuje panów i oburza panie. Oto pierwsza seksbomba PRL-u, zwana polską Marilyn Monroe. Kalina nie chce się wpisywać w ówczesny model kobiety. Żyje na własnych zasadach, co nie zawsze podoba się pruderyjnemu społeczeństwu i niektórym wpływowym ludziom u władzy. Liczne skandale, życie w miłosnym trójkącie z mężem Stanisławem Dygatem (Leszek Lichota) i Luckiem (Krzysztof Zalewski), kontrowersyjne wypowiedzi i epatujące seksapilem stroje sprawiają, że Kalina zyskuje także miano naczelnej skandalistki PRL-u. A przecież największy skandal z jej udziałem dopiero się zacznie…
„Dom Gucci”

Obyczajowy/ Thriller, 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: 15+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 157 minut, zwiastun: https://youtu.be/93AWHHqChJ0

Opis:
Oto dziedzictwo, za które warto zabić. Nazwisko uważane za synonim bogactwa i stylu, władzy i namiętności. Nazwisko z podręczników historii. Ale będące również przekleństwem…
„Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta to opowieść o modowej dynastii, która stworzyła markę kojarzącą się na całym świecie z luksusem. Oszałamiający sukces rodzinnego biznesu zakończył się jednak spektakularnym krachem i zbrodnią, która wstrząsnęła nie tylko Włochami. „Blichtr, chciwość, seks, moda i ekskluzywna galanteria skórzana – czego więcej można chcieć?” – pisał Michael Gross („Model”) o książce, na której oparto scenariusz filmu. „The Wall Street Journal” podkreślał: „To wnikliwa kronika narodzin i upadku firmy”.
W rolach głównych występują laureaci Oscarów i aktorzy nominowani do tej nagrody: Lady Gaga (Patrizia Reggiani), Adam Driver (Maurizio Gucci), Jared Leto (Paolo Gucci), Jeremy Irons (Rodolfo Gucci), Al Pacino (Aldo Gucci), Salma Hayek (Pina Auriemma).
„Dom Gucci” inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci.
Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.
„Dziewczyny z Dubaju®”

Sensacja/ Erotyczny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 18+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 149 minut, zwiastun: https://youtu.be/C3VhTYLIpF4

Opis:
Seks-skandal z wielkimi pieniędzmi w tle rozbudza wyobraźnię – co działo się w luksusowych hotelach i jachtach? Kto brał udział w procederze? Te pytania od lat przewijają się przez mediach w kontekście afery dubajskiej. Jednak pod pozorem beztroskiego i łatwego zarobku, kryły się również prawdziwe ludzkie dramaty. „Dziewczyny z Dubaju” to opowiedziana z filmowym rozmachem historia, która wydarzyła się naprawdę. I chociaż w filmie nie zabraknie ekskluzywnych lokacji i gorących scen seksu, to jednak nadal jest to opowieść o ludziach, których zgubiła hedonistyczna pogoń za pieniędzmi. Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.

 

 

Po raz pierwszy gramy na dwie sale!!!
Zobacz w swoim mieście największe kinowe widowisko wszech czasów!

Link do przedsprzedaży online:
https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/335

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/4645010448876121/

 

 

Informacje dotyczące bezpieczeństwa w trakcie pandemii Covid-19:

https://idedokina.pl/bezpieczenstwo

 

Cennik biletów:

Bilety normalne       18 zł

Bilety ulgowe           16 zł

 

 

SALA KRYSZTAŁOWA:

9:30 – Clifford. Wielki czerwony pies

11:30 – Nędzarz i Madame

14:00 – Clifford. Wielki czerwony pies

16:00 – Clifford. Wielki czerwony pies

18:00 – Bo we mnie jest seks

20:30 – Dziewczyny z Dubaju

SALA INTER:

9:00 – Psi Patrol.Film

11:00 – Psi Patrol.Film

13:00 – Nędzarz i Madame

15:20 – Psi Patrol.Film

17:10 – Dom Gucci

20:10 – Dziewczyny z Dubaju

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas