Filmowe premiery

📽️📽️📽️
11 i 12 marca w Żaganiu aktualne kinowe hity na dużym ekranie w Kinie Inter !
❤️‍🔥 🏆 Zobacz w swoim mieście „Pokolenie Ikea” – ekranizację odważnej opowieści o seksualności i pragnieniach współczesnych młodych dorosłych. Konieczny do obejrzenia na wielkim ekranie jest również epicki i porywający, fantastyczny film „Wszystko wszędzie naraz”, nominowany w tym roku m.in. do tegorocznego Oscara w kategorii „Najlepszy film”.
🎼 🐉 W naszym repertuarze znajdziesz też familijną komedię „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka” – tym razem nieustraszeni bohaterowie wyruszą na Daleki Wschód, aby z pomocą swojego magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową. W najnowszej odsłonie tego kultowego filmu głosu użyczy Robert Makłowicz! Rano razem ze swoimi pociechami możesz też obejrzeć roztapiającą serca muzyczną animację „Yuku i magiczny kwiat”, czyli pełną wrażeń przygodę małej myszki z ukulele 👀
🎫 Bilety:
Sobota:
Niedziela:
Ceny biletów:
Normalny: 20 zł
Ulgowy: 18 zł
Grupowy: 16 zł*
*seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00
➡️ Tak prezentuje się cały repertuar:
🎥 „Pokolenie Ikea”
w sobotę o 18:30 i 20:30; w niedzielę o 19:45 🎞
Gemma jest znakomitą programistką w firmie produkującej zabawki. Jej nowym zadaniem jest opracowanie lalki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. I tak właśnie powstanie lalka-M3GAN. Realistyczna zabawka zostanie zaprogramowaną jako najwspanialsza towarzyszka dziecka i największy sojusznik rodzica. Gemma niespodziewanie musi zaopiekować się swoją osieroconą siostrzenicą. Postanawia skorzystać z pomocy prototypu M3GAN. Decyzja ta przyniesie niewyobrażalne konsekwencje.
🎥 „Wszystko wszędzie naraz”
w sobotę o 15:30; w niedzielę o 17:00 🎞
Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.
🎥 „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”
w sobotę o 13:00; w niedzielę o 12:00 i 14:30 🎞
Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie… Oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść.
🎥 „Yuku i magiczny kwiat”
w sobotę o 11:30; w niedzielę o 10:30 🎞
Myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć!
🍿 🥤 W dniu naszego przyjazdu dostępny będzie barek kinowy z chrupiącym popcornem i napojami.
🌟 Kto idzie do kina?
Link do wydarzenia na Facebooku:
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas