DKF: Niewierni w Paryżu

Już w najbliższy czwartek o godz. 19:00 kolejna projekcja w Kinie Inter ! Tym razem wyświetlimy kinowy przebój Woody Allena ,,Niewierni w Paryżu” – zwiastun filmu w komentarzu.
Bilety i karnety (15 zł/40 zł) dostępne w Żagańskim Pałacu Kultury (ul. Szprotawska 4, pok. 187, od wtorku w godz. 10:00–16:00) bądź przed seansem.
Twórca nagrodzonych Oscarami® filmów: „O północy w Paryżu”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Annie Hall”, „W deszczowy dzień w Nowym Jorku” i „Śmietanka towarzyska”, Woody Allen, wraca do Europy, gdzie jeszcze raz zabierze widzów do najromantyczniejszego miasta świata!
Oto 50-ty film w dorobku reżysera i scenarzysty – Woody’ego Allena, twórcy nagrodzonych Oscarami®: „O północy w Paryżu”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Annie Hall” czy niedawnych hitów „W deszczowy dzień w Nowym Jorku” i „Śmietanka towarzyska”. Twórca po raz trzeci w swojej karierze powraca na ulice francuskiej stolicy, aby opowiedzieć przewrotną i pełną ekscytującego napięcia historię pewnego romansu.
Fanny (Lou de Laâge) i Jean (Melvil Poupaud) sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa – oboje mają sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża i wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak byli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Ale kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina (Niels Schneider), byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi…

Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas