DKF: Aftersun

Nominowany do Oscara za swoją zachwycającą rolę Paul Mescal w fenomenalnym duecie z debiutującą na wielkim ekranie Frankie Corio, którą okrzyknięto odkryciem roku. W czwartek na ekranie Kinia Inter w Dyskusyjnym Klubie Filmowym.
„Aftersun” (2022) to najlepszy tytuł roku według redakcji „IndieWire”, „The Guardian” oraz „Sight and Sound”. Małe-wielkie arcydzieło, czuły jak „C’mon, C’mon”, chwytający za serce jak „The Florida Project” film produkcji nagrodzonego Oscarem Barry’ego Jenkinsa („Moonlight”). Czarny koń sezonu nagród, już ponad 200 nominacji i wyróżnień, otrzymał m.in. nominację do Oscara. Jeden z najlepiej ocenianych filmów ostatnich miesięcy: 95% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes i Metacritic.
Głosy prasy:
„Ten film mieni się niczym basen wypełniony po brzegi tajemnicą, zdobywając nowych wyznawców i zwolenników wszędzie tam, gdzie jest wyświetlany”. („The Guardian”)
„Niepoliczalne złoża ciepła i empatii”. („Interia”)
„Film, który cudownie dojrzewa w myślach”. („Ekrany”)
„Wzruszające studium relacji, rodzicielstwa i miłości, utkane z krótkich rozmów między bohaterami i skrawków nagrań. Podczas seansu możecie uronić łzę, a potem prawdopodobnie długo nie zapomnicie tej historii”. („Vogue”)

Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas