Budżet obywatelski – głosuj na projekt nr 4 !

✅Od 1 września głosuj online lub papierowo na kulturę w Żagańskim Budżecie Obywatelskim na Rok 2024
✅Masz 2️⃣ głosy – 1 na projekt inwestycyjny i 1 nieinwestycyjny.
✅Prosimy o głosy na PROJEKT INWESTYCYJNY NR 4 – link w komentarzu
Zakup scenicznego oświetlenia i nagłośnienia do sali Kryształowej Żagańskiego Pałacu Kultury
✅Głosujemy do 14 września
✅Głosują wszyscy mieszkańcy Żagania (bez względu na wiek)
✅Głosy w formie papierowej można oddawać w Żagańskim Pałacu Kultury (ul. Szprotawska 4, pok. 270 lub Pałacyku (ul. Jana Pawła II 7)
Jeżeli możesz to udostępnij – z góry dziękujemy za pomoc !
Dzięki Wam kulturalne wydarzenia w sali Kryształowej mogą rozbłysnąć światłem i doskonałym dźwiękiem !
Uzasadnienie realizacji zadania:
Wiele osób z publiczności, a także fotografowie oraz kamerzyści narzekają na słabej jakości zdjęcia, filmy wynikające z braku oświetlenia w sali Kryształowej Żagańskiego Pałacu Kultury – są punkty, w których oświetlenie ,,przepala” twarze, a w pozostałej części sceny panuje ciemność. Wielu występujących skarży się na przestarzałe oświetlenie, które zbyt nagrzewa się, przez co artyści czują dyskomfort podczas występu na scenie. Z wydarzeń w sali w formie publiczności jak i artystów korzystają mieszkańcy reprezentujący każdą grupę wiekową – od przedszkolaków, szkół, stowarzyszeń, instytucji państwowych po Uniwersytet Trzeciego Wieku.
Artyści i wykonawcy: Posiadanie ruchomych głów na scenie daje artystom i wykonawcom większą swobodę w tworzeniu spektakularnych występów. Mogą wykorzystywać dynamiczne efekty świetlne i wizualne, aby wzmocnić swoje występy i wnieść elementy kreatywności. To może przyczynić się do wzbogacenia ich artystycznego wyrazu i zwiększenia atrakcyjności ich przedstawień.
Widzowie i publiczność: Zakup ruchomych głów i nagłośnienia na scenę przyniesie korzyści dla widzów i publiczności. Dzięki efektom świetlnym i wizualnym występy staną się bardziej dynamiczne, wciągające i widowiskowe. To może zapewnić lepsze doznania wizualne i emocjonalne dla widzów, dodając im niezapomniane wrażenia podczas oglądania przedstawień. Okno sceny w sali Kryształowej zyska przede wszystkim swój blask i każde wydarzenie będzie lepiej widzialne dla oka publiczności.
Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas