Bezgotówkowe Kino Objazdowe

Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Bezgotówkowe Kino Objazdowe rozpoczyna kolejną podróż po Polsce. 2 października największe i najgłośniejsze premiery kinowe w Żaganiu. Zobacz razem z nami na dużym ekranie:

„Barbie” (w wersji z dubbingiem) – światowy fenomen, który do tej pory tylko w Polsce przyciągnął przed ekrany ponad 2,5 milionów widzów i jest najchętniej oglądanym filmem spośród wszystkich filmów legendarnego studia Warner Bros. Zabierz ze sobą ulubione osoby i spędźcie wieczór w towarzystwie Margot Robbie i Ryana Goslinga w swojej miejscowości! O muzykę podczas seansu zadba… Dua Lipa (dyst. Warner Bros)

„Teściowie 2” – kontynuacja kinowego hitu z Mają Ostaszewską, Izabelą Kuną i Adamem Woronowiczem w roli głównej. Morze, drinki, plażowicze, a w tym wszystkim zupełnie nowy bohater – w tej roli fenomenalny Eryk Kulm jr. (dyst. Next Film)

„O psie, który jeźdźił koleją” – familijna przygoda, którą musicie przeżyć z całą rodziną. Historia inspirowana jedną z najpiękniejszych książek dzieciństwa. W rolach głównych Mateusz Damięcki, Liliana Zajbert, Monika Pikuła, Adam Woronowicz i… pies Lampo. (dyst. Kino Świat)

„Raport Pileckiego” – historia wielkiego bohatera drugiej wojny światowej – rotmistrza Witolda Pileckiego, który po zakończeniu działań zbrojnych próbował przeciwstawiać się narzuconej Polsce sowieckiej dominacji. (dyst. TVP)

„Kicia Kocia na pikniku” – animacja zrealizowana na podstawie książek Anity Głowińskiej. Zapraszamy całe rodziny na przygody małej kotki. Gwarantujemy dużo humoru, ale i pouczających rad oraz wskazówek dla najmłodszych widzów. (dyst. Młode Horyzonty)

Na wszystkie seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która poza propozycjami kinowymi przygotowała dla widzów także garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!

Partnerem pokazów w Żaganiu są Bank PKO BP i eService. Pokazy filmowe będą idealną okazją do spotkania się z ich przedstawicielami i porozmawiania o możliwościach Waszej współpracy.

 

Harmonogram projekcji:

SEANSE EDUKACYJNE – do ostatecznego potwierdzenia ze szkołami

8:30 – O psie, który jeździł koleją

10:30 – Kicia Kocia na pikniku

11:30 – Raport Pileckiego

W sprawie pokazów edukacyjnych prosimy o kontakt z Karolem Żmijewskim

edukacja@idedokina.pl, 22 357 85 00

 

SEANSE DLA WSZYSTKICH

15:00 – Kicia Kocia na pikniku

16:00 – O psie, który jeździł koleją

18:00 – Teściowie 2

20:00 – Barbie

 

Ceny biletów:

Normalny: 20 zł

Ulgowy: 18 zł

Grupowy*: 16 zł

*seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00

 

Link do przedsprzedaży online:

https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/610

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/681679716894542

Kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu.

Ważne! Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów (wyjątkiem są grupy zorganizowane).

Zalecamy zakup biletów online i płatności bezdotykowych.

 

Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe.

Przywozimy ze sobą barek kinowy z napojami z portfolio The Coca-Cola Company (Coca-Cola, Fanta, Sprite, Cappy, Kropla Beskidu) oraz pysznym popcornem.

Podczas naszej trasy mamy specjalną zniżkę dla wszystkich fanów kina. Każdy kto zakupi bilet bezgotówkowo – online za pośrednictwem naszej strony www.filmowobezgotowkowo.pl lub za pomocą karty, telefonu lub zegarka w kasie kina – otrzyma na niego 10% zniżki.

Regulamin promocji:

https://filmowobezgotowkowo.pl/assets/regulamin-promocji-znizka-10.pdf

 

Dodatkowo, w każdej odwiedzanej miejscowości w foyer ośrodka kultury przed wejściem do sali kinowej pojawi się specjalna fotobudka Barbie, w której będzie można wcielić się w znaną wszystkim filmową parę bohaterów. Dzięki współpracy z marką Glov każdy widz, który zakupi bilet do kina w kasie lub online na film „Barbie” otrzyma w prezencie upominek.

Prowadzisz własny biznes? W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie tu można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla osób prowadzących własną firmę realizuje obecnie Fundacja. Koniecznie zajrzyj przed seansem do kampera Fundacji Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo, jeśli zostawisz wizytówkę, otrzymasz voucher na popcorn gratis.

– – – – –

Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.

Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl

Do końca roku Bezgotówkowe Kino Objazdowe planuje odwiedzić blisko 50 miejscowości w całej Polsce, dostarczając ich mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

Zobacz również
Szybki kontakt
Dołącz do nas